Способи доставки

Доставка по Львову при замовленні від 500 грн. БЕЗКОШТОВНА. До 500 грн. становить - 20 грн.

- З понеділка по п'ятницю 5 днів на тиждень доставка відбувається з 10:00 до 18:00 години. В суботу ваше замовлення може бути доставлено до 15:00.
- В день доставки за Вашим номером телефону подзвонить менеджер та повідомить про орієнтовний час прибуття кур'єра з вашим замовленням.
- Кур'єр доставляє товар до під'їзду.
- Вам продемонструють товар на предмет цілісності, але не зобов'язуються підключати, встановлювати чи налаштувати товар. (Якщо у Вас виникли запитання – наші менеджери з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію). 

Доставка замовлення з допомогою перевізників (Нова Пошта, Автолюкс, ЄвроЕкспрес, Нічний експрес та ін.) – по всій Україні

- Доставка кур'єром до складу перевізника у Львові при замовленнів від 500 грн безкоштовна. До 500 грн вартість доставки становить 20 грн
- В залежності від місця Вашого перебування – доставку буде проведено на протязі 1-3 робочих днів.
- Згідно тарифів обраної Вами фірми-перевізника відбувається оплата доставки. Менеджери з продажу допоможуть вам розрахувати термін та вартість доставки.
- Ви здійснюєте оплату при отриманні та огляді вашого замовлення.
- Якщо Ви бажаєте здійснити безготівковий розрахунку, вам необхідно внести повну передоплату товару і лише тоді ваше замовлення буде відправлено.

Умови отримання товару в офісі перевізника:

1) Ви повинні взяти з собою оригінал паспорта чи інший документ що засвідчує особу (наприклад водійські права).
2) Вам необхідно назвати № декларації – він прийде Вам у вигляді Sms-повідомлення на номер телефону, який Ви вкажете в замовленні як контактний.
3) При отриманні замовлення радимо обов'язково оглянути його цілісність. Якщо Вас не задовольняє стан товару, Ви можете оформити акт невідповідності з представниками кур'єрської служби.
4) Якщо у Вас немає можливості отримати товар особисто, Ви можете доручити це довіреній особі. Їй необхідно мати при собі свій та Ваш паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Способи розрахунку:

Готівковий

Готівкою Ви можете розрахуватись при здійсненні прямої покупки в нашому магазині або якщо Ви замовите кур'єрську доставку. Оплата здійснюється виключно в національній валюті. В підтвердження оплати Ви отримаєте розхідну накладну.

Безготівковий

Процес оплати по безготівковому розрахунку: після того, як Ви оформили своє замовлення, менеджер магазину за допомогою факсу або електронної пошти надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення банку або безпосередньо з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів (оригінал рахунку, розхідна накладна, податкова накладна) доставляється разом із замовленням.

Бус Авто © 2019